Zavolejme si

Hledáme dravého obchodníka pro rozšíření naší party

Volné pozice

Kdo jsme a koho hledáme?

Skupina PEI / Genesis patří k největším distributorům konektorů na světě. Globálně zastupujeme výrobce Amphenol, Cinch, ITT Cannon, Eaton, Lemo a mnoho dalších. Za svůj 70letý úspěch vděčíme hlavně rychlosti dodávek díky velkým skladovým zásobám, VAD výrobě konektorů, lokální výrobě propojovacích kabelů, a především skvělému týmu s odbornými znalostmi. Pokrýváme řešení hlavně pro průmysl, mil-aero, telco-a data komunikace, medicínu, zemědělství.

Regionální obchodník je odpovědný za vyhledávání nových zákazníků a udržování stávajících. Musí být schopen identifikovat obchodní příležitosti a zákaznické potřeby v aplikacích. Bude oslovovat inženýry s možnými technickými řešení a zároveň dotahovat obchod s nákupčími.

KLÍČOVÁ JE PRO NÁS DYNAMIKA KANDIDÁTA, VYSOKÁ OBCHODNÍ DOVEDNOST SE ZÁKLADNÍMI ZNALOSTMI V OBLASTI ELEKTRO-MECHANICKÉ KONEKTIVITY, ZÁJEM O INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE A TAH NA BRÁNU (Objednávka doma!).

Co vás čeká:

  • Rozvoj obchodu v oblasti průmyslových a robotických aplikací v regionu Česká republika, Slovensko a Maďarsko
  • Budování vztahů se zákazníky
  • Minimálně 60% pracovní doby na cestách u zákazníků
  • Cestování do zahraničí
  • Účast na klientských akcích, eventech a veletrzích
  • Samostatná práce mezi odborníky
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Služební automobil i pro soukromé účely

Co od vás očekáváme:

  • Dřívější působení na podobné obchodní pozici: HUNTER SALES S CLOSINGEM
  • Deklarované obchodní úspěchy
  • Dobré prezentační dovednosti a profesionalitu
  • Vztah k technickým produktům, řešení či aplikacím
  • Ochotu se vzdělávat v oblasti průmyslových konektorů a kabelů
  • AJ na aktivní komunikační úrovni slovem i písmem
  • Schopnost dosáhnout stanovených obchodních cílů
  • Řidičský průkaz B a ochota cestovat
  • Velice dobré plánovací, organizační, analytické dovednosti
  • Znalost základních nástrojů MS Office
  • Orientace v ERP systému

Co nabízíme:

  • Atraktivní základní plat + odměny za prodej a dosažení obchodních cílů
  • Kancelář v centru Prahy s možností práce home office
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • 25 dnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů
  • Odborné školení a možnost profesního rozvoje, kurzy angličtiny
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Pokud jste ambiciózní a chcete se podílet na budování úspěšného obchodního týmu, zašlete nám váš životopis na adresu daniela.jakodova@peigenesis.com a přidejte do předmětu zprávy „Regional Sales Manager“. Těšíme se na vaši odpověď!