EN Zavolejme si

LiSA třetí generace

13. března 2019

Blog
Systémová řešení
Datová centra

Se zaměřením na inovace a diferenciaci je nezbytné pro společnosti jako je HUBER+SUHNER, aby zůstaly o krok před konkurencí. V posledních dvou letech bylo realizováno mnoho aktivit kolem úspěšného systému LISA. Kromě uvedení nových kazet, šasí a systému LISA Double Access byl dodavatelský řetězec zjednodušen a upraven tak, aby lépe odpovídal potřebám našich zákazníků. Na obrázku pod textem můžete vidět vylepšení, které kazety třetí generace přinášejí.

  1. Ochrana přívodních kabelů – jednodušší manipulace bez použití stahovacích pásek
  2. Odnímatelný držák pro 2mm a 3mm kabely, který se dle průměru kabelu umístí do ochrany (1.)
  3. Bezpečnost proti zlomení vláken při manipulaci – oproti kazetám 2 generace je zde pevná zadní část

LiSA druhé generace – Vyřazení a eliminace

Pro další optimalizaci našeho portfolia se vedení divize FDC rozhodlo, že barevné kazety LISA a šasí druhé generace budou do konce roku 2019 odstraněny.

V důsledku tohoto rozhodnutí bude dodavatelský řetězec zajišťovat pravidelnou produkci položek druhé generace do konce června 2019. Od července 2019 bude zahájen doprodej a všechny položky budou postupně eliminovány. Poslední nákup je plánován na konec září 2019 a poslední objednávky budou možné provést v říjnu / listopadu 2019, pokud budou k dispozici komponenty. Do konce prosince 2019 budou odstraněny všechny položky a komponenty druhé generace. Nákup zásob a skladování na našem skladě nebude podporováno.

Souhrn:

  • Od července postupný doprodej
  • Poslední nákup do konce září 2019 (pokud je k dispozici materiál)
  • Poslední produkce říjen / listopad 2019
  • Odstranění komponent a prodejních položek do konce roku 2019