EN Zavolejme si

Propojení NIXu se Seznamem

Řešení pro

Případové studie
Datová centra
img-1
img-2

Za naší asistence a s přispěním našich produktů došlo k přepojení 100G propojení Seznamu a NIXu v datacentru Nagano do pasivního POPu NIXu.

Pro NIX se jedná o první přepojení 100G do pasivního POPu v datacentru Naganu. Seznam má již 2x 100G propojení do NIXu a druhé propojení je realizované z vlastního datacentra Kokura a NIX připojení je realizované přes CEColo.

K fyzickému propojení došlo v rámci crossconnect rozvaděče LiSA CDR na platformě LC/APC konektorů jako plnohodnotné variantě k E2000/APC konektorům. Propojovací trasy mezi zakončovacími moduly jsou realizovány předkonektorovanými kabely s MTP (MPO) konektory.

NIX tímto získává pro své zákazníky zajímavou možnost pro propojení do NIX v rámci kolokací a polopropojů a jako cenově výhodné řešení proti standardnímu a zastaralému systému přímého patchování. Použitím vysokohustotního crossconnect rozvaděče LiSA a předkonektorovaného systému došlo k navýšení terminované kapacity při snížení zabrané plochy v DC, přehlednost a zrychlení pro operátory.

Jsme rádi, že jsme mohli být součástí této příležitosti.